Tin Tin

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «Tin Tin»

У далекому 1986 році побачив світ останній, двадцять четвертий альбом коміксів «Пригоди Тінтіна» авторства видатного бельгійського художника ХХ століття Ерже (Жорж Ремі). Тридцять років потому, на вияв пошани до художньої майстерності, l'art de l'imagination, творчої сміливості всесвітньовідомого митця, в Києві було реінкарновано ідею продовження пригод Тінтіна, яка втілилася у в’єтнамському ресторані-барі, де вже у 2017 році пишеться новий, двадцять п’ятий альбом.

В’єтнам було обрано свідомо, адже за весь цикл коміксів Ерже молодий репортер Тінтін та його відданий собака Мілу жодного разу не побували в цій чудовій азійській країні, не долучились до пізнання унікального світу в’єтнамської гастрономії. Вишуканість і разом з тим простоту в’єтнамських страв можна порівняти зі стилем «чистої лінії», який геніальний бельгієць розробляв і пропагував протягом усієї своєї кар’єри.

Крім того, фраза в’єтнамською tính tiền (просити рахунок) — фонетично майже ідентична до англомовного Tin Tin.

Локацією для ресторану-бару став реконструйований простір історичного київського велотреку, що також символічно з огляду на популярність по всій території В’єтнаму велосипедної культури. Також варто пам’ятати, що у в’єтнамській культурно-релігійній традиції, як і в праукраїнських віруваннях, колесо виступає цивілізаційним символом. «Колесо життя» (бгавачакра / коло сансари), яке прийшло до в’єтнамської культури з буддизму, щільно пересікається з солярним символом давніх слов’ян — «дерев’яним сонцем»-колесом.

Київський велотрек, перший присвячений СРСР комікс Ерже та легендарний в’єтнамський суп Phở синхронізуються в єдину часову вісь — на початку «довгого ХХ століття» незалежно від різних просторів існування. Відновлення зв’язку епох уже на початку ХХІ століття створює унікальну атмосферу ресторану-бару «Tin Tin». Пройнятися цією автентичною атмосферою може кожен гість: варто лише відкрити оригінальне комікс-меню та з головою зануритися в пригодницьку мандрівку «маленьким В’єтнамом» у самому центрі Києва, примірявши на себе роль Тінтіна, який знайомиться з азійською гастрономічною культурою в бурхливій круговерті «колеса життя» та «вічного повернення».

Отзывы Tin Tin

Напишите ваш отзыв к Tin Tin
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Tin Tin на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
вулиця В'ячеслава Липинського 15
Проложить маршрут
Больше информации о компании
Платежные карты: Visa
Развлечения: TV/Video, Wi-Fi
Вход: Свободный
Кухня: Восточная
Показать еще
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Кафе недалеко от Tin Tin на TOPClub
Киев - Кафе
place Зазіко 1 отзыв place Хорошо, всегда нет отзывов place Хрустальный исток нет отзывов place Coffe Life на Ярославовом валу нет отзывов place Овация нет отзывов place Китайский Привет 1 отзыв place Шампанела нет отзывов place ЕвроСмак на Гончара нет отзывов
Связанные категории
Tin Tin также ищут:
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено