Канапка бар

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «Канапка бар»

Як створюються шляхетні місця? Знаєте, такі, куди приходиш з особливої нагоди або просто заходиш на келих вина, згадавши як тут буває добре. Про які думаєш звечора, плануючи сніданок, та в які вертаєшся знову, і знову, і знову. Місця, що дарують відчуття приємної легкості буття та фантастичні гастрономічні емоції. 

Певні, що вони створюються з великої любові. Насправді, всі чудові речі створюються так. Якщо додати до цього роки роботи, пошук цікавих локальних продуктів, шлях, який вже пройшла нова українська кухня, додати дар гостинності (а буди гостинним – це такий самий талант, як створювати музику або писати картини) і трохи магії Подолу, то з’явиться місце подібне до «Канапка-бару». 
Затишне, привітне, витончене, п’янке та смачне. 

Сюди, в старовинний будинок на Андрїівському, варто приходити вранці – на сніданки з келихом ігристого, бріошами та мініатюрними круасанами. Це ідеальний початок дня. Бездоганні моменти гастрономії.

Сюди варто приходити після полудня. Обід або передвечір - найкращий час для канапок та довгих розмов. Паштет з цесарки з морквяним мусом, снятинська фуа-гра з мусом з хересу, гречані млинці з 4 видами кав'яру, устриці з щавлевою гранітою, фермерські сири… Ось так тут обідають, завжди обираючи до страв келих вина. 

Вечір – вечеря. З м'ясом та рибою. З вугрем з Шацьких озер та з альтернативними стейками, бессарабськими равликами та жульєном з раків, тартаром з української витриманої яловичини та копченим сомом. Сучасний погляд на нову українську кухню – нетривіальну, захоплюючу та надихаючу. 

Канапка-бар – місце, натхненне історією салонів міської інтелігенції та сучасної гастрономією, вином та цікавими продуктами. Це місце, створене в ім'я гедонізму, кохання та життя, сповненого радощів та насолод.

Отзывы Канапка бар

Напишите ваш отзыв к Канапка бар
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
  • Maksim
    Maksim

    Заказывал сегодня доставку. Еду привезли ещё тёплую. Было вкусно и достаточно, чтобы утолить голод. Среднии порции. Порадовал сендвич с тунцом и стейк из тунца. Тюнец правильной прожарки и листья салата не вялые. Приятные цены за вкусную еду. Так же хочется отметить расположение, даже в час пик доставка была быстрой.

Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Канапка бар на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
ул. Андреевский узвоз 30 а
Больше информации о компании
Платежные карты: Visa
Развлечения: TV/Video, Wi-Fi
Вход: Свободный
Кухня: Украинская
Показать еще
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Бары недалеко от Канапка бар на TOPClub
Киев - Бары
place Gastro Bar Klaipeda нет отзывов place The PodWall нет отзывов place Пян-Се бар нет отзывов place RAW нет отзывов place Pink Freud KYIV нет отзывов place Doska Bar нет отзывов place О’Коннорс 3 отзыва place Dr.Winestein лаборатория вина нет отзывов
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено