Буль з Гаком

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль
   Сообщение об ошибке
   Отправить
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено

   Описание к «Буль з Гаком»

   Буль з Гаком  – заклад, що знаходиться в тихому місці столиці. Він гармонійно поєднує кілька напрямків у роботі: це цілодобовий бар та повноцінний ресторанчик із вишуканою кухнею, а також, безперечно, серце нічного життя сім днів на тиждень.
    
   Наш пивбар винятково затишний для всіх. Удень ми очікуємо сімейних та офісних відвідувачів, які відшукають для себе переконливо ситні та добротні страви за невисокими, як для столиці, цінами, відмінну каву й бадьорий чай власної рецептури. Увечері це найкраще місце для тусівників та клаберів. Тут є все, що потрібно для pre-party, — дивани, резиденти та пристойна коктейльна карта.
    
   У кожній залі розміщено великий монітор, по якому транслюють футбольні матчі, що робить бар особливо привабливим для вболівальників. 
    
   Що ж, обирайте один зі столиків, розташовуйтеся, веселіться, насолоджуйтесь одним із різновидів розливного пива, яке ми варимо самі!
    
   Пивбар «Буль з Гаком» — це місце, де атмосфера абсолютних веселощів не залишає гостей ані на секунду, а незрівнянна кухня й завжди свіже пиво роблять кожний вечір, проведений у нас, незабутньою подією у Вашому житті!
    
   Незалежно від смаку, тут Ви завжди знайдете те, що Вам прийдеться до душі!

   Отзывы Буль з Гаком

   Напишите ваш отзыв к Буль з Гаком
   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Эта страница управляется владельцем Вы представитель этой компании?
   Буль з Гаком на карте
   ул. Тульчинская 6
   Больше информации о компании
   Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например указана неверная информация или в тексте допущена ошибка. Или еще косяк какой-то.
   Лучшее на TOPClub
   Киев - Кафе
   place Кофе Тайм на Позняках 1 отзыв place Реприза на Богдана Хмельницкого 4 отзыва place Реприза на Большой Житомирской 3 отзыва place Реприза на Оболоне 1 отзыв place Барабан 1 отзыв place Cafe Театр 1 отзыв place Арбекина 3 отзыва place Dragee 1 отзыв
   Связанные категории
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено