FIGHT HOUSE

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль
   Сообщение об ошибке
   Отправить
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено

   Описание к «FIGHT HOUSE»

   FIGHT HOUSE (Файт Хаус) - став другою домівкою для тих, хто любить спорт, цінує справжню чоловічу дружбу і не проти пропустити декілька бокалів пива надвечір.

   Але все змінюється, час не стоїть на місці. І якщо не розвиватись, то деградація неминуча. Саме тому Fight House удосконалює концепцію закладу. Про це ми заявляємо з гордістю і без упереджень. Ми хочемо урізноманітнити життя наших гостей в Fight House. Тепер це місце, де можуть збиратись поціновувачі мистецтва, якісного саунду і просто хороших атмосферних вечорів.

   Тепер кожен день буде особливим!

   Якщо ви шукали місце, де вечорами можна послухати живий виступ класного бенду або переглянути старий добрий фільм – ви його знайшли.
   Якщо ви давно хотіли зануритись в світ мистецтва, оцінити роботи молодих, але надзвичайно талановитих художників і фотографів – ми дамо вам таку можливість.
   Якщо ви шукаєте місце, де найсмачніші бізнес-ланчі – вам до нас.
   Якщо о 4 ранку після шаленої ночі вам захотілось з’їсти бургер – ми чекаємо на вас. 

   І, звичайно ж, «божевільний відрив» на вихідних. Ваш вікенд в Fight House запам’ятається надовго. Хоча, кого ми обманюємо. Не запам’ятається. Адже наші бармени і оновлені коктейльні карти точно не лишать вас у тверезому стані. Прийдеться відновлювати події за фото звітами. І невже це не чудово?

   Насправді, буде ще маса сюрпризів, приводів для зустрічей, адже в Fight House свято щодня. Тому ми любимо наших гостей, а вони люблять нас. І це ще один привід підняти бокали з старим добрим Джеком. У всіх сенсах цього слова.

   Отзывы FIGHT HOUSE

   Напишите ваш отзыв к FIGHT HOUSE
   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Эта страница управляется владельцем Вы представитель этой компании?
   FIGHT HOUSE на карте
   ул. Верхний вал 24
   Больше информации о компании
   Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например указана неверная информация или в тексте допущена ошибка. Или еще косяк какой-то.
   Лучшее на TOPClub
   Киев - Пабы
   place Шато Robert Doms 3 отзыва place Beer Point на Подоле 1 отзыв place Beer Point в Блокбастере 1 отзыв place Сундук Паб на Прорезной 1 отзыв place Bierлога 2 отзыва place Портер Паб на Арсенальной 1 отзыв place Beer Bar 1 отзыв place Блиндаж 1 отзыв
   Связанные категории
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено