FIGHT HOUSE

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «FIGHT HOUSE»

FIGHT HOUSE (Файт Хаус) - став другою домівкою для тих, хто любить спорт, цінує справжню чоловічу дружбу і не проти пропустити декілька бокалів пива надвечір.

Але все змінюється, час не стоїть на місці. І якщо не розвиватись, то деградація неминуча. Саме тому Fight House удосконалює концепцію закладу. Про це ми заявляємо з гордістю і без упереджень. Ми хочемо урізноманітнити життя наших гостей в Fight House. Тепер це місце, де можуть збиратись поціновувачі мистецтва, якісного саунду і просто хороших атмосферних вечорів.

Тепер кожен день буде особливим!

Якщо ви шукали місце, де вечорами можна послухати живий виступ класного бенду або переглянути старий добрий фільм – ви його знайшли.
Якщо ви давно хотіли зануритись в світ мистецтва, оцінити роботи молодих, але надзвичайно талановитих художників і фотографів – ми дамо вам таку можливість.
Якщо ви шукаєте місце, де найсмачніші бізнес-ланчі – вам до нас.
Якщо о 4 ранку після шаленої ночі вам захотілось з’їсти бургер – ми чекаємо на вас. 

І, звичайно ж, «божевільний відрив» на вихідних. Ваш вікенд в Fight House запам’ятається надовго. Хоча, кого ми обманюємо. Не запам’ятається. Адже наші бармени і оновлені коктейльні карти точно не лишать вас у тверезому стані. Прийдеться відновлювати події за фото звітами. І невже це не чудово?

Насправді, буде ще маса сюрпризів, приводів для зустрічей, адже в Fight House свято щодня. Тому ми любимо наших гостей, а вони люблять нас. І це ще один привід підняти бокали з старим добрим Джеком. У всіх сенсах цього слова.

Отзывы FIGHT HOUSE

Напишите ваш отзыв к FIGHT HOUSE
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
FIGHT HOUSE на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

ул. Верхний вал 24
Больше информации о компании
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Пабы недалеко от FIGHT HOUSE на TOPClub
Киев - Пабы
place Портер Паб на Константиновской нет отзывов place Проходимецъ 4 отзыва place Goose Gastro Pub 10 отзывов place CRAFT vs PUB нет отзывов place Портер Паб на Спасской нет отзывов place О’Коннорс 3 отзыва place Beer Point на Подоле 1 отзыв place Пивная бочка на Подоле нет отзывов
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено