Пузата Хата в Скаймоле

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «Пузата Хата в Скаймоле»

Пузата Хата в Скаймоле в Киеве - интерьер ресторана решен в стиле уютного кафе конца 19 века, с деревянными столиками, «итальянскими» стульями. А оригинальная подсветка не только смотрится очень красиво и эффектно, но и добавляет непринужденности в атмосферу. Вы сможете вкусно и сытно перекусить наслаждаясь легкой музыкой, отдохнуть и набраться сил после утомительных, но приятных покупок. Вас ждут традиционные украинские блюда, большой выбор десертов.

Отзывы Пузата Хата в Скаймоле

Напишите ваш отзыв к Пузата Хата в Скаймоле
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
 • Оксана
  Оксана

  Сьогодні під час повітряної тривоги зі мною відбулась дуже не приємна ситуація. Я пішла в якийсь холодний коридор (так розумію, що це нібито укриття) коли почалася повітряна тривога. В коридорі в одному місці стояла купа вільних стільців, я зайняла одне місце, та це не сподобалось дівчині, що стояла поряд. Як я згодом з'ясувала, це працівниця Пузатої хати, яка знаходиться на 3 поверху тц, її звати Аріна. Вона відразу хамовитим тоном заявила, що всі місця зайняті. Я запитала, чи нормально, що 1 людина займає 10 місць, на що вона агресивно почала говорити, що це її стільці, тому що вона працює в цьому трц, а якщо я хочу сісти, то маю принести собі стілець із дому. На всі мої слова вона відповіла, що їй по#й (с). Я запитала де саме вона працює, адже вона аргументували свою позицію тим, що вона саме працівник цього трц, тобто говорила як представник і маніпулювала своїм службовим положенням. Від неї відповіді я не отримала. Коли вона пішла курити на двір, прийшли її колеги і вже вони повідомили мені її імя.

  Я намагаюся зв'язатися по телефону із адміністрацією Пузатої хати, але поки ніхто не відповідає. Та я особисто приїду в свій вільний час до вас і навіть можливо візьму стілець з дому ))
  Також на стіні я бачила камеру, яка можливо зафіксувала цю ситуацію
  P.s Навчіть своїх працівників розмовляти українською мовою
  Дякую

  • Арина
   Арина

   Могу Вам оставить свой личный номер , берите тортик и приходите ко мне в гости(только со своим стулом)

Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Пузата Хата в Скаймоле на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
проспект Генерала Ватутіна 2
Проложить маршрут
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Кафе недалеко от Пузата Хата в Скаймоле на TOPClub
Киев - Кафе
place Крилата Кава нет отзывов place Raf нет отзывов place Soul cafe 1 отзыв place Буль з Гаком нет отзывов place Козак нет отзывов place Макітра кафе-бар нет отзывов place Башня Мерлина 8 отзывов place Fetta Cafe 1 отзыв
Связанные категории
Пузата Хата в Скаймоле также ищут:
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено