Шинок Гулянка

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «Шинок Гулянка»

Здавна в народі любили тих, хто вміє гарно гуляти, бо його ні дідько лисий не вхопить, ні грім лютий не проб’є. Той і жартом добрим душу розрадить, і всякого ворога здужає. Не стримуйте широку душу у шинку «Гулянка»: щедра страва, повна чарка, дружня розмова – не бувати у вашому серці тузі-печалі! Аби пізнати гарного свята містянинові, потрібно лише добутися до київських Березняків.

Тут на другому поверсі і розташувалася «Гулянка»: з її панорамних вікон відкривається казковий вид на Русанівські фонтани, а мальовнича широка зала – то справжній етнографічний музей. Як у бабусиній скрині, тут зібрана ціла колекція вишитих рушників та строкатих орнаментованих хусток; створюють особливий затишок стіни, уквітчані петриківським розписом, та старовинне сільське приладдя, привезене звідусіль: дерев’яні прядки, глиняні глечики, ступи і лампадки, яким вже більше ста років. І як у справжній козацькій хаті, до столу ваблять принадні страви: пахуче паруюче м’ясо, пишна городня свіжина, пухкі вареники та духмяний хлібець, голубчики-молодчики, крученики-верченики та всяка різна щедра поживна страва.

Шинок «Гулянка» ласкаво запрошує посмакувати українською регіональною кухнею – справжнісінькою, аутентичною. Старовинні кулінарні рецепти дбайливо зібрані з усіх куточків України – Вінниччини, Черкащини, Полтавщини тощо – та відтворені з любов’ю до гостя. До того ж, багатий стіл не у збиток можна накрити і в свята, і в будні – гаманець ваш ніколи не лишиться осиротілим, адже середня вартість страв у меню – 35-50 гривен.

Шинок «Гулянка» – справжній виходець з народу. А кожного вечора у теплому та веселому закладі гучно грають музики, що затягнуть співу і етнічного, і ліричного, і хвацьким заморським джазом розважать. А що вже казати про справжні народні свята – весілля, хрестини, іменини!

Наливайте чарки по вінця, тренуйте прудкі ноги для танцю, готуйте чрево для щедрих страв та нестримного реготу, – «Гулянка» буде славна!

Отзывы Шинок Гулянка

Напишите ваш отзыв к Шинок Гулянка
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
 • Jhanna
  Jhanna

  Еда вкусная , персонал достойный, все очень понравилось ! Насыщенное Молодцы) Приеду еще. Буду советовать друзьям.

 • Jhanna
  Jhanna

  Меню насыщенное))))))Писала и пропустила блондинка одним словом)))

 • ilin-andrei-23
  ilin-andrei-23

  Ресторанчик отличный, приятно что национальный колорит и европейское качество сошлись вместе!
  Так что рекомендую!

 • Evgenii
  Evgenii

  Класный бармен! Лихо колотит коктейли) Доставал пол часа -но в ответ только шутки прибаутки. Певица тоже ниче живая -поет хорошо (незажеваный репертуар) Молодцы ребята удивили приятно. Для Березняков даже очень и очень и очень круто.

 • Михаил Иванович
  Михаил Иванович

  Отмечали с супругой годовщину свадьбы! Очень понравилось, все было вкусно. Порции кстати большие! Спасибо большое персоналу за быстрое и вежливое обслуживание! Рекомендую всем посетить, хорошее место и не дорого!!!

 • Vasilii
  Vasilii

  Огромное спасибо Виталию за рекомендации и предложения! Нам все очень понравилось!

Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Шинок Гулянка на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено